KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgisi

YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLERDE SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜN NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR ?


Saat 17.00 öncesinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Bu saat sonrasında verdiğiniz siparişleriniz ise ertesi gün kargoya verilir. Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.


 İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-4 gün arasında değişmektedir.


AKŞAM VERDİĞİM SİPARİŞLER KARGOYA NE ZAMAN VERİLİR ?


Saat 17.00 sonrası verdiğiniz siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.


KARGO ELİME ULAŞTIĞINDA KARGO ÖDEMESİ YAPACAK MIYIM ?


150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


HAFTA SONU VE TATİL GÜNLERİNDE ONLİNE MAĞAZANIZDAN  SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?


Evet hafta sonu ve tatil günleri dahil 7/24 sipariş verebilirsiniz. siparişleriniz ilk iş gününde tarafınıza kargolanacaktır.


Teslimat adresinin Varlık Reklam - Eskişehir konumuna uzaklığına göre de kargo şirketi 1-10 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Söz konusu bu belirlenmiş  süreler müşterilere ürünün hızlı ulaştırılması için belirlenmiş hedef süreler olmakla birlikte ürünün bu sürelerde ulaşacağının taahhüdü anlamına gelmez.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Schafer garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

varlikreklam.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin üreticinin stokunda kalan tek aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 10 (On) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Ürünlerin teslimatı anında ALICI’nın adresinde bizatihi bulunmaması ve adresteki kişilerin teslimatı kabul etmemesi durumunda SATICI, herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Bu durumda Alıcı ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmek ve kendisine gönderilen ürünün akıbetini takip etmekle mükelleftir.  Satışa konu ürünün, ALICI’dan başka bir kişi veya kuruma teslim edilecek olması halinde muhatabın adreste bulunmaması veya teslimden imtina etmesi halinde SATICI’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bu kapsamda oluşacak tüm zararlar ve vuku bulacak ziyanlar ALICI’nın sorumluluğundadır.